ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Чопському прикордонному загоні новий очільник

Перш за все, свої зусилля прикордонники повинні спрямувати на перекриття кордону для нелегалів та контрабанди
Depo.
6 лютого 2016 18:56
ФОТО: depo.ua
У Чопському прикордонному загоні новий очільник
У Чопському прикордонному загоні новий очільник

Полковник Володимир Єгоров представив персоналу Чопського прикордонного загону нового командира. Ним став полковник Ігор Доменюк, інформують Depo.Закарпаття у прес-службі Чопського прикордонного загону.

Звертаючись до новопризначеного начальника загону, Володимир Єгоров наголосив, що, перш за все, свої зусилля прикордонники повинні спрямувати на перекриття кордону для нелегалів та контрабанди. При цьому обов’язково слід зважати на той факт, що через наплив мігрантів Угорщина максимально закриває свій кордон. Відтак не виключено, що нелегальні мігранти можуть рушити в сторону словацького та польського рубежів. А допомогти у вирішенні багатьох питань може плідна співпраця з місцевою владою та усіма правоохоронними органами регіону. Зі своєї сторони начальник Західного регіонального управління пообіцяв новому керівникові усіляку підтримку, особливо в наведенні порядку на кордоні та серед персоналу загону.

Довідка: Полковник Доменюк Ігор Миколайович народився 13 травня 1979 року на Хмельниччині. Військову службу почав у 1996. У 2000 році закінчив Національну Академію Прикордонних військ України. З цього ж року служить на різних офіцерських посадах ДПСУ. Остання з них - Перший заступник начальника загону-начальник штабу Житомирського прикордонного загону Північного регіонального управління Державної прикордонної служби України,інформує прес-служба Чопського прикордонного загону.

Більше новин про життя Закарпаття читайте на Depo.Закарпаття