ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Ужгородці вирішують проблеми міста віртуально

Уже кілька місяців діє проект "Відкрите місто Ужгород", за допомогою якого мешканці можуть повідомляти місцевій владі про ті чи інші проблеми обласного центру
Depo.
16 квітня 2015 15:18
ФОТО: depo.ua

Повідомлення можна розмітити на веб-сайті //opencity.in.ua/ , попередньо зареєструвавшись. Після опублікування, повідомлення отримує один із трьох статусів: "відкрите" - відправляється сповіщення у службу, яка займається вирішенням проблемами; "в роботі" - відповідна служба отримала дане повідомлення і приступила до його виконання; "закрите" - дана проблема є вирішеною, повідомляє Закарпаття depo.ua.

За п'ять місяців на сайті зареєструвалось 260 ужгородців, котрі опублікували 160 проблем міста, місцеві органи прийняли в роботу 109 повідомлень, з них було вирішено 31. Кількість учасників спільнот Відкрите місто Ужгород в соціальних мережах налічує 700 прихильників.

Основними проблемами міста, на які скаржаться ужгородці, є ями на дорогах, зовнішнє освітлення, відкриті люки, сміття, покинуті будівлі, пішохідні переходи, небезпечні дерева проблеми прибудинкової території, тротуари тощо, повідомив Ференц Бакі, керівник проекту "Відкрите місто-Ужгород".