ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Драгобратська справа: суд заборонив відбирати кров у "Нацика"

За підсумком засідання вирішено перенести розгляд аналогічних клопотань щодо інших підсудних, бійців "Правого сектора"
Depo.
1 лютого 2016 12:06
ФОТО: depo.ua

Суд в Ужгороді заборонив відбирати кров у "Нацика", розгляд клопотань по "Хорвату" та "Педро" перенесено. Відповідне ухвалив сьогодні під час засідання Ужгородський міськрайонний суд, пише Depo.Закарпаття з посиланням на PMG.

Так, за результатом розгляду клопотання слідчого міліції про примусове відібрання крові у волонтера та члена "Правого сектора" Сергія Тищенка, відомого під псевдо "Нацик", з метою проведення експертизи, суд постановив відмовити у задоволенні згаданого клопотання.

Крім того, за підсумком засідання вирішено перенести розгляд аналогічних клопотань щодо інших підсудних, бійців "Правого сектора", взятих під варту за наслідком подій у турбазі "Хата магната" на Драгобраті - Василя Малковича "Хорвата" та Петра Угрина "Педро".

Як повідомляють представники "Правого сектора", що були присутні на засіданні, слідчий, що подавав клопотання, з’явився у суді, коли засідання тривало. При цьому, заявив, що слідство має нові матеріали справи, – начебто, результати якоїсь експертизи, що була проведена на місці подій на Драгобраті. Захисники підсудних із новими документами не ознайомлені.

Оскільки підсудних до суду не було доставлено, а слідчий з’явився з невідомими досі, новими матеріалами справи, суд постановив перенести засідання у справі Василя Малковича та Петра Угрина на 9 лютого.

Більше новин про життя Закарпаття читайте на Depo.Закарпаття