Ужгородський школяр зліпив кандидатів у президенти із того, що було

На кожну фігурку українських політиків Адріан Бреза витрачав до двох днів, займався політичною творчістю після уроків

Про це повідомля Depo.Закарпаття з посиланням на "Заголовок". 

Ужгородський школяр виліпив з пластиліну українських політиків, які змагаються у президентських виборчих перегонах -2019. Каже, вибирав найбільш рейтингових і тих, які чимось запам’ятались з білбордів. Дорогою до школи реклами вистачає, деяка запам’ятовується навіть дітям.  Ліпкою з пластиліну Адріан Бреза зацікавився ще минулого року, дивився відео з майстер-класами, створював фігури з мультиків та улюблених героїв комп’ютерних ігор.

Фігурки створені за певною технологією: на пластилінову основу "одягнуто" сорочки та костюми з тонко розкатаного пластиліну різних кольорів. В якості корсету- мідний дріт, щоб фігурка міцно трималася.

"Голову робив, дивлячись на картинки в інтернету: який колі очей має людина, чи є окуляри, вуса, тощо. Потім дочіпляв вуха і з’єднував всі деталі. У кожного кандидата є своя особливість, наприклад, Зеленський з мікрофоном, Ляшко з вилами, Садовий, який вже не кандидат, з кавою", - пояснює Адріан. 

На кожну фігурку школяр витрачав до двох днів, займався політичною творчість після уроків. Пластиліну, каже пішло досить багато, бо в стандартних наборах не було достатньо потрібних кольорів.  

Нагадаємо, 15 березня до Закарпаття з робочим візитом приїде Петро Порошенко

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Закарпаття