ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Ужгородський ресторан у підземеллі став справжньою туристичною атракцією

Чиновники підземеллям ще не цікавились, а от журналісти та краєзнавці активно відвідують колись популярний ресторан під землею
Depo.
19 січня 2016 08:59
ФОТО: depo.ua
Ужгородський ресторан у підземеллі став справжньою туристичною атракцією
Ужгородський ресторан у підземеллі став справжньою туристичною атракцією

Як інформує Depo.Закарпаття, ресторан "Скала" – місце воістину легендарне. Сам ресторан, який складався із п’яти різних залів (малий, великий, мисливський, дегустаційний), знаходився на глибині 20 метрів. Не працює ресторан уже майже 30 років.

Ужгородський ресторан у підземеллі став справжньою туристичною атракцією - фото 1

Ужгородський ресторан у підземеллі став справжньою туристичною атракцією - фото 2

У радянські часи не було, мабуть, жодного туриста, котрий би не випив чарочки закарпатського вина у цьому підземному ресторані. Бував там хоча б один раз і кожен ужгородець за 40. У 60-80-ті то була справжня дивина: посидіти глибоко під землею у колишніх королівських підвалах, поїсти дичини та послухати циганський ансамбль. Таке задоволення дозволяли собі в особливі дні, тому "Скала" неодмінно асоціювалася з непритаманною у радянські часи розкішшю і вседозволеністю.

Ужгородський ресторан у підземеллі став справжньою туристичною атракцією - фото 3

У листопаді минулого року ужгородець Олександр Нікітчук у будинку батьків по вулиці Собранецькій затіяв ремонт. І знайшов у підлозі виїмку. Підозри не підвели. Дослідили і виявилося, що просто під будинком – колись славний підземний ресторан "Скала", який свого часу був візитівкою Ужгорода.

У підземеллі, де раніше був ресторан "Скала" тепер можна побувати задля цікавості. Чиновники підземеллям ще не зацікавились, а от журналісти та краєзнавці активно відвідують колись популярний ресторан під землею

Більше новин про життя Закарпаття читайте на Depo.Закарпаття