Ужгородський орден Марії-Терезії отримав королівське визнання

Першим кавалером Ордену Марії Терезії у 2015 році стала Олена Камінська, відомий в Україні і світі хореограф, засновник студії "Бліц", громадський і культурний діяч

Ужгородський орден Марії-Терезії отримав…

Ужгородський Орден Марії-Терезії отримав офіційний патронат Габсбургів – ерцгерцога та королівського принца Шандора та його дружини Герти-Маргарет, пише Depo.Закарпаття з посиланням на "Про Захід".

Першим кавалером Ордену Марії Терезії у 2015 році стала Олена Камінська, відомий в Україні і світі хореограф, засновник студії "Бліц", громадський і культурний діяч. В урочистостях взяв участь тодішній міністр освіти і науки України Сергій Квіт.

У відповідності до статуту, кавалер визначається щорічно протягом травня місяця; засновники розглядають подані пропозиції, однак сама процедура визначення саме тієї однієї особи є закритою і не підлягає розголошенню. Цього року вибір потрібно було зробити поміж п'ятьма особами, кожна з яких була направду достойним отримати нагороду. Сьогодні ім'я цьогорічного кавалера вже визначене, але ще не оголошене. Церемонія вручення Ордену орієнтовно запланована на вересень, через те, що остаточно не завершені роботи з благоустрою розширеного Скверу Марії Терезії, заснованого родиною Панових у 2014 році. Урочистості мають відбутися саме там.

Королівський патронат Габсбургів над Орденом Марії Терезії свідчить про його визнання аристократичними колами Європи та суттєво підвищує значимість самої нагороди.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Закарпаття

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"