Ужгородський хірург розповів, де страшніше - на Майдані чи на війні

Лікар-хірург з Ужгорода Олександр Данилюк рятував поранених під час Революції Гідності і бійців 128 бригади на Сході

Ужгородський хірург розповів, де страшні…

Олександр, як тільки довідався про побиття студентів на Майдані — відразу купив квиток до Києва, пише Depo.Закарпаття з посиланням на uzhinform.com.

Після того - кілька місяців найяскравіших емоцій за все життя. Каже, що страху не було, атмосфера майдану заряджала особливою енергетикою.

"Страху тоді не відчувалося. Був адреналін, бо ти працюєш а там вибухають феєрверки, все горить і звук барабанів, ударів діжок цілодобово — це звук революції, який запам’ятається на все життя", - згадує лікар.

Ужгородський хірург розповів, де страшніше - на Майдані чи на війні - фото 1

На все життя молодий лікар-хірург запам’ятає і перші втрати в їх імпровізованому майданівському медпункті, це було найважче.

"У нашому медпункті померло четверо. Наймолодший Назар Войтович із пораненням в щоку, Мовчан із пораненням в ногу, поки їх до нас донесли всі були в стані клінічної смерті, із незворотніми пораненнями. Ці моменти найжахливіші".

Зараз Олександр продовжив практику в міській лікарні у відділенні хірургії. Всього два місяці як повернувся зі Сходу, там добровольцем служив у медичній роті 128 бригади. Пройшов кілька гарячих, бойових точок, у тому числі й Дебальцево. І саме на війні, захищаючи країну і рятуючи життя українців по справжньому відчув, що таке страх.

Ужгородський хірург розповів, де страшніше - на Майдані чи на війні - фото 2

"Якщо на Майдані навіть під час розстріл ів страху не відчувалося, можливо через ту атмосферую емоції. я коли ступив на майдан, я про все забув, поки я до нього йшов, бо метро не працювало і так далі, було страшно, а як тільки ступив на майдан то почував себе в безпеці, хоч там було небезпечно. А на війні був страх, він постійно супроводжував, іноді настільки було страшно шо втомлювався боятися, на це вже просто не було сили. Війна це значно страшніше", - ділиться враженнями.

Попри все революція і війна на Сході подарували йому чимало хороших знайомих і друзів. Кажуть переживши такі емоції люди завжди знайдуть про що поговорити. Вже зараз спостерігаючи за сучасною історією, яку пишуть сучасні політики і сучасне суспільство впевнений, події дворічної давнини не марні, проте вони ще не завершені.

Всі новини Ужгорода та Закарпаття сьогодні читайте на Depo.ua

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme