Ужгородські врядовці визначали, де і як гратися дітям

Відбулося засідання робочої групи з розгляду пропозицій щодо будівництва дитячих та спортивних майданчиків

Depo.
21 березня 2017 10:44
ФОТО: depo.ua

Про це Depo.Закарпаття інформують у прес-службі Ужгородської міськради.

Депутати міської ради, представники управління культури, спорту, сім'ї та молоді, капітального будівництва, департаменту міського господарства, інших управлінь та відділів визначали, де і які саме дитячі ігрові, спортивні чи багатофункціональні майданчики робити.

Відповідною програмою на 4 роки передбачено 30 мільйонів гривень, із них на цей рік – 4 млн грн.

Майданчики на території навчальних закладів не входять до цієї програми, йдеться лише про загальноміські, у дворах багатоповерхівок. Насамперед, потрібно визначати ті місця, де користуватися зможуть якомога більше мешканців і надавати перевагу багатофункціональним майданчикам – щоб можна було і спортом займатися, і дітям розважатися. Одна з громадських організацій на благодійній основі узялася встановити у Ротарі-парку майданчик для дітей із особливими потребами.

Під час обговорення зазначалося, що 15 різної спеціалізації майданчиків здобули перемогу у конкурсі проектів "Відкритого бюджету".

Передбачається капітальний ремонт, реконструкція існуючих дитячих та спортивних майданчиків, в окремих випадках – будівництво. Наразі остаточний список ще не сформовано, розглядають пропозиції і визначають пріоритети. Однак наріжним принципом буде – готовність ОСББ чи громадської організації брати на себе обслуговування, підтримання облаштованого майданчика.

Нагадаємо, прокуратура встановила, що дитячі майданчики Ужгорода не відповідають вимогам безпеки через бездіяльність міської ради і вживає заходи щодо забезпечення прав дітей на безпечне дозвілля.

Більше новин про життя Закарпаття читайте на Depo.Закарпаття