Ужгородські студенти змушені долати "квест", аби дістатися до гуртожитка

Дорога до четвертого гуртожитку знаходиться в жахливому стані

Не вступити в яму чи калюжу, - квест із таким завданням доводиться долати студентам УжНУ чи не щодня, пише Depo.Закарпаття з посиланням на "УжІнформ". А все тому що дорога до четвертого гуртожитку знаходиться в жахливому стані.

Під’їхати сюди на автомобілі дуже складно, а от таксі подекуди взагалі відмовляються довозити пасажирів до самого входу. В такому стані є саме ділянка від головної дороги, і до будівлі, всього близько ста метрів.

Студенти вирішили не сидіти, склавши руки, а звернулися  до міського голови з проханням відремонтувати цей шматок шляху. Проте в міській раді запевняють латати тут дорогу не планують, більше того, не мають права.

Керівництво ж самого навчального закладу, Ужгородського національного університету визнає, що більша  частина дороги саме на їхньому балансі, проте це не стосується кількох метрів ближче до головної дороги, а саме там найбільші вибоїни.

Поки міська рада та університет перекладають відповідальність один на одного, студенти і надалі змушені шукати шляхи об’їзду, бо поремонтувати сто метрів дороги нікому.

Нагадаємо, буштинці хочуть висадити картоплю у вибоїнах сумнозвісного мосту.

 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Закарпаття

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook