ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Ужгородські депутати можуть опинитися на лаві підсудних за відмову від мобілізації

Матеріали стосовно працівників міськради Ужгорода, які відмовилися від отримання повістки та тих, що повістки отримали, але до військкомату не з'явилися, передано у прокуратуру
Depo.
21 квітня 2015 09:55
ФОТО: depo.ua
Ужгородські депутати можуть опинитися на лаві підсудних за відмову від мобілізації
Ужгородські депутати можуть опинитися на лаві підсудних за відмову від мобілізації

Як повідомляло Закарпаття depo.ua, днями працівникам Ужгородської міської ради прямо на робоче місце прийшли повістки, більшість з яких так і не було вручено. 

Серед тих, кого запрошували до військкомату були народні обранці Юрій Оксьонов, Михайло Чурило, Григорій Шевчук, автор скандального відео про ляльку Вуду від мера Сергій Горбань, син міського голови Андрій Погорєлов, перший заступник міського голови Ужгорода Іван Волошин, який свою відмову пояснив тим, що "буде служити тільки з Балогою".

Як запевнив Ужгородський воєнком Микола Журавльов, матеріали стосовно працівників міськради Ужгорода, які відмовилися від отримання повістки та тих, що повістки отримали, але до військкомату не з'явилися, передав у прокуратуру, пише KarpatNews.in.ua. За його словами, на реагування правоохоронці мають 5-10 днів.

Нагадаємо, відповідно до рішення командувача Сухопутних військ Збройних Сил України від 16 квітня 2015 року та з метою ротації особового складу одного з секторів АТО, військового комісара Ужгородського ОМВК Миколу Журавльова залучено до проведення операції в зоні бойових дій. Коли завершиться його відрядження на схід, він повернеться до виконання своїх функцій у військоматі.