ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Ужгородська в'язниця потребує психіатра та дерматовенеролога

Медична частина Закарпатської установи виконання покарань № 9 діє на підставі ліцензії, строк дії якої закінчився
Depo.
27 січня 2016 09:09
ФОТО: depo.ua
Ужгородська в
Ужгородська в'язниця потребує психіатра та дерматовенеролога

Це показала перевірка, інформує Depo.Закарпаття з посиланням на прес-службу обласної прокуратури. 

До перевірки залучалися фахівці територіальних медичних закладів та санітарно-епідеміологічної служби, якими здійснено обхід камерних приміщень установи, де тримаються взяті під варту та засуджені особи, проведені заміри щодо додержання температурного режиму, вологості повітря, освітлення, перевірено стан забезпечення установи засобами особистої гігієни, дезінфекції, медичними препаратами та інструментарієм, проведені медичні консультації в’язнів.

Особливу увагу приділено питанням якості харчування спецконтингенту, відповідності приготовлених страв встановленим нормам щодо їх калорійності та вітамінному складу.

За результатами перевірки констатовано, що медико-санітарне забезпечення в’язнів в основному відповідає вимогам законодавства, проте тривалий час невирішеним залишається питання щодо доукомплектування штатних одиниць медичного персоналу установи посадами фтизіатра, психіатра та дерматовенеролога.

Крім того, встановлено, що діяльність медичної частини установи здійснюється на підставі ліцензії, виданої Міністерством охорони здоров’я України, проте термін дії акредитації не поновлено, що є порушенням.

З метою усунення зазначених порушень законодавства прокуратурою області начальнику установи внесено вказівку, яка перебуває на розгляді.
Вказане питання прокуратурою області взято на контроль.

Більше новин про життя Закарпаття читайте на Depo.Закарпаття