Ужгород відтепер має евакуатор, яким з вулиць забиратимуть автівки "оленів" (ФОТО)

Техніка буде використовуватися для евакуації транспортних засобів, які припарковані з порушенням правил та створюють небезпеку іншим учасникам дорожнього руху

Про це повідомили в Ужгородській міській раді, пише Depo.Закарпаття.

Сьогодні, 9 листопада, в Ужгород прибув евакуатор, який за кошти міського бюджету закупило комунальне підприємство "Ужгородський муніципальний транспорт" Ужгородської міської ради.

Оголошення про те, що підприємство має намір придбати такий спецтранспорт через систему електронних закупівель Prozorro було подано 6 червня, за результатами аукціону перемогла ціна тендерної пропозиції ТзОВ "Спец-Ком-Сервіс", яка склала трохи більше 2 397 000 гривень. 23 липня було укладено договір про закупівлю евакуатора з краном-маніпулятором та евакуаторною платформою з лебідкою на базі вантажного автомобіля MA3.

Як повідомив директор комунального підприємства "Ужгородський муніципальний транспорт" Віталій Готра, вже проводиться оформлення приймання-передачі товару та готується пакет документів для державної реєстрації та постановки цієї спецтехніки евакуатора на облік у ВРЕР Управління Державтоінспекції України в Закарпатській області.

Ця техніка буде використовуватися для евакуації транспортних засобів, які припарковані з порушенням правил та створюють небезпеку іншим учасникам дорожнього руху.

Нагадаємо, чим сьогодні займаються ужгородські комунальники.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Закарпаття