UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Українським телерадіомовникам нагадали, що Україна не святкує радянське "23 лютого"

Національна рада звертає увагу телерадіоорганізацій щодо дотримання законодавства під час програмування ефірів 23 лютого

Про це йдеться на сайті регулятора, пише Depo.Закарпаття.

Національна рада звернулася до всіх ліцензіатів стосовно програмування теле- і радіоефірів 23 лютого. Регулятор наголошує на відповідальності ЗМІ перед суспільством і нагадує про вимоги, передбачені Законом України "Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки". Згідно з ними забороняється  розповсюдження і  демонстрування аудіовізуальних творів, які містять популяризацію або пропаганду органів держави-агресора та їх окремих дій, що створюють позитивний образ працівників держави-агресора, працівників радянських органів державної безпеки, виправдовують чи визнають правомірною окупацію України.

Також чинним законодавством передбачено недопущення трансляції і демонстрування каналами мовлення фільмів, вироблених фізичними та юридичними особами держави-агресора.

Національна рада ретельно моніторитиме ефіри мовників щодо дотримання ними цих законодавчих вимог і в разі виявлення порушень вживатиме передбачені законодавством заходи.

Нагадаємо, Закарпатська академія мистецтв опинилася перед загрозою ліквідації.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Закарпаття

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"