UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Українські призовники можуть порадіти відстрочці

Весняний призов на строкову військову службу в 2020 році перенесений на травень-липень

Українські призовники можуть порадіти ві…

Про це Depo.Закарпаття повідомила офіцер групи інформації і комунікації Військової частини 3002 Національної гвардії України Аліна Новікова.

Президент України Володимир Зеленський 23 березня підписав Указ, яким передбачається зміна строків проведення чергового призову на строкову військову службу в 2020 році.

В Указі зазначається, що цього року проведення весняного призову на строкову військову службу до Збройних Сил України, Державної спеціальної служби транспорту, інших утворених відповідно до законів України військових формувань проводитиметься на один місяць пізніше: не в квітні — червні, а протягом травня — липня.

Зміни до Указу президента України від 16 січня 2020 року № 13 "Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2020 році" набирають чинність з дня опублікування Указу про їх внесення.

Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 26 лютого 2020 р. до Національної гвардії України планується призвати на строкову військову службу 5460 громадян України.

Нагадаємо, що з цього приводу каже заступник військового комісара Закарпатської області Юрій Величканич.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Закарпаття

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"