UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Україна посіла 83-є місце у рейтингу найбезпечніших країн світу

Гіршими у плані безпеки визнані ЦАР, Демократична Республіка Конго і Південний Судан

Україна посіла 83-є місце в рейтингу найбільш безпечних країн світу. Список на основі аналізу показників з 180 держав склала компанія Insurly. В топі лідерів – Швейцарія, Сінгапур і Норвегія. Гіршими у плані безпеки визнані ЦАР, Демократична Республіка Конго і Південний Судан, пише Depo.Закарпаття з посиланням на "Народну правду".

При складанні рейтингу враховувалися: ймовірність воєнного конфлікту, рівень злочинності та особистої безпеки громадян, рівень економічного розвитку та ймовірність стихійного лиха. Експерти також враховували систему охорони здоров’я, кількість транспортних пригод, терористичні загрози і злочини.

По всім критеріям був виданий загальний бал. Оцінки України за типами ризику: рівень насильства – 24 бали з 100 можливих, ДТП – 60/100, охорону здоров’я – 64/100, стихійні лиха – 85/100.

У першу двадцятку найбільш безпечних країн увійшли держави з розвиненою економікою і якісною системою охорони здоров’я. Перше місце – Швейцарія, друге – Сінгапур і на третьому – Норвегія.

Для порівняння: у Польщі – 27-е місце, Литва – 43-є, у Латвії – 45-е. Росія перебуває на 86-й позиції.

Нагадаємо, у рейтингу найжахливіших туристів світу українців нема.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Закарпаття

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"