ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Угорці Закарпаття готові до створення окремого району

Підтримують пропозицію і вже готові до цього 114 населених пунктів краю
Depo.
13 грудня 2015 10:24
ФОТО: depo.ua
Угорці Закарпаття готові до створення окремого району
Угорці Закарпаття готові до створення окремого району

У Берегові відбулося друге засідання оновленого Об’єднання прикордонних органів самоврядування. Серед головних питань, що обговорювались, - запровадження адміністративної реформи в Україні і в ході її реалізації в області створення окремого угорського району з центром у Берегові, пише Depo.Закарпаття з посиланням на ГК.

Після виборів "золота акція" в обласній раді нині належить представникам угорських партій. У них більшість у Берегівських районній та міській радах. По 7 депутатів мають угорці в Ужгородській районній та Чопській міській радах, 4 – в Мукачеві, по 3 – в Мукачівській та Виноградівській районних радах, 3 – в Хустській міській. За підтримки КМКС обрано 11 голів сільських органів самоврядування.

Як наголошувалося на зібранні, мета угорців - створити окремий угорський район з центром у Берегові. 114 населених пунктів краю вже готові до цього й всіляко підтримують пропозицію.

У зв’язку з цим вже розроблено так званий план Еде Егана, тобто стратегічні напрямки господарського розвитку регіону із залученням європейських матеріальних ресурсів

Більше новин про життя Закарпаття читайте на Depo.Закарпаття