ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Угорщина створює на Закарпатті телевізійну студію

Угорський Фонд підтримки ЗМІ і управління активами («MTVA») передасть 28-го травня в Ужгороді свою студію
Depo.
12 травня 2015 10:05
ФОТО: depo.ua
Угорщина створює на Закарпатті телевізійну студію
Угорщина створює на Закарпатті телевізійну студію

Створення транскордонної мережі кореспондентів - основна мета угорських спеціалістів. Попередньо працівники "MTVA" оцінили технічні можливості і потреби окремих територій. Було вирішено в обласному центрі Закарпаття створити кореспондентський центр, забезпечений студією , пише Закарпаття. depo.ua посилаючись на Новини Закарпаття.

В Ужгороді "MTVA" орендує приміщення на три роки. В будівлі буде знаходитися студія, технічне приміщення та редакційна кімната для трьох спеціалістів. А загалом, в угорській редакції є сім працівників, кожен з яких працює в окремій сфері.

"Попередні роботи вже виконано, тепер вже тільки потрібно завезти в Україну з Угорщини обладнання. Оскільки, після Суботіци, це перша студія, що створена не у країні Європейського союзу, нам потрібно буде дотриматися дуже складних і жорстких митних вимог. Ми сподіваємося, що це не буде перешкодою тому, щоб 28-го травня на закарпатському виїзному засіданні Коледжу ім. Кароля Коша (м.Будапешт) відкрити студію", - коментує заступник генерального директора Закарпатської ОДТРК Золтан Кулін.

Подібна і найрозвиненіша кореспондентська мережа "MTVA" є в Трансільванії.