Угорщина забезпечить Закарпаття хлором для очистки питної води

Голова Закарпатської ОДА звернувся до Генерального консульства Угорщини в Ужгороді з проханням поставити на Закарпаття необхідний для очистки питної води рідкий хлор

Про це повідомляє Depo.Закарпаття з посиланням на офіційний сайт Геннадія Москаля.

На Закарпатті для знезараження питної води рідкий хлор використовується на 18 підприємствах водоканалу. Через зупинку українського підприємства "Дніпро-Азот" запасу хлору для безперебійної роботи насосно-фільтрувальних станцій області залишилося на кілька тижнів. Після цього підприємства змушені будуть припинити свою роботу й зупинити централізоване постачання води населенню, що неминуче призведе до спалаху інфекційних хвороб. Москаль звернувся до Генерального консульства Угорщини в Ужгороді з проханням поставити на Закарпаття необхідний для очистки питної води рідкий хлор.

"Сьогодні ми отримали відповідь, що Угорщина, яка є виробником хлору, відгукнулася на наше прохання й надасть Закарпаттю таку гуманітарну допомогу. Зараз визначається механізм якнайшвидшого транспортування рідкого хлору, очікуємо його прибуття вже наступного тижня. Попередньо йдеться про півторамісячний запас речовини для Закарпаття, і за цей час, сподіваємося, "Дніпро-Азот" відновить свою роботу", – заявляє Москаль.

Нагадаємо, що хлору для знезараження води в Ужгороді вистачить до середини серпня.

Додамо також, що "Дніпроазот" вже готується знову виробляти хлор.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Закарпаття