ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Учасники експедиції "Пішки навколо України" дісталися Ужгорода (ФОТО, ВІДЕО)

Закарпаття стало шостою областю, до якої Антоніна Поліщук та Ігор Литвиненко дійшли у рамках свого проекту “Пішки довкола України”
Depo.
23 квітня 2015 16:37
ФОТО: depo.ua
Учасники експедиції "Пішки навколо України" дісталися Ужгорода (ФОТО, ВІДЕО)
Учасники експедиції "Пішки навколо України" дісталися Ужгорода (ФОТО, ВІДЕО)

Унікальна експедиція «Пішки навколо України» за участі Ігоря Литвиненка та Антоніни Поліщук вирушила з Києва 1 березня. Під час подорожі туристи планують обійти країни навколо по периметру, пише Закарпаття.depo.ua.

Ігор стартував з Києва, де його проводжали рідні та друзі, які пізніше планують приєднатися до походу. В Ірпіні він зустрівся з Антоніною - і вже разом вони подолають 4500 км шляху. Мандрівники почали експедицію в західному напрямку і ось  дісталися Ужгорода.

"22 квітня, день 53-ій. Ми в Ужгороді! Кількість квітучих сакур та магнолій радує око і вражає уяву. На вході в місто до нашої експедиції приєдналися студенти 4 курсу біологічного факультету, Ужгородського національного університету. Вони тепло зустріли нас і пройшли з нами через усе місто. Спасибі Вам за теплий прийом і екскурсію! Завтра ми ближче ознайомимося з містом, його історією та пам'ятками. Всім Миру і Добра!", - повідомляють учасники експедиції на сторінці проекту в соціальній мережі Фейсбук.

За словами мандрівників, ідея походу світом виникла близько семи років тому - і ось зовсім недавно вони вирішили почати його з України.