ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Закарпатті після реабілітації ведмідь Беня вперше впав у сплячку

Після жорстких циркових умов ведмідь повністю реабілітувався
Depo.
4 грудня 2015 13:07
ФОТО: depo.ua
На Закарпатті після реабілітації ведмідь Беня вперше впав у сплячку
На Закарпатті після реабілітації ведмідь Беня вперше впав у сплячку

З настанням перших морозів клишоногі мешканці Центру реабілітації бурих ведмедів НПП "Синевир" почали залягати у зимову сплячку. Цьогоріч всіх випередив ведмідь Беня, який за своє життя ще ніколи не спав зимою, пише Depo.Закарпаття з посиланням на НПП "Синевір".

Ведмідь Беня в Центрі реабілітації на Закарпатті повністю реабілітувався і вперше в житті заснув

Вже другий тиждень бурий не виходить з лісу на кормовий майданчик, що є дуже дивним для нього, адже попоїсти Беня любив чи не найбільше за всіх.

Раніше ведмідь жив у цирку, у поганих умовах, а тодішні власники довели тварину до важкого дистрофічного стану, у нього спостерігались хвороби з порушенням обміну речовин. Окрім голодування, ведмедя ставили ще й на розжарену плиту, щоб той почергово перебирав ногами і таким чином вчився танцювати. Після цього лапки у нього були обпечені.

Важке і голодне життя до Бені закінчилося, коли він у травні 2012 року був привезений з м. Козятин Вінницької області до реабілітаційного центру НПП "Синевир".

Після тривалої реабілітації він став інший - добре харчується, набрав вагу, купається у басейні і грається з іншими ведмедями. І головне – він позбувся психічних розладів, перестав нервово кивати головою чи перебирати лапами,коли чув музику. Зимовий сон є ще однією ознакою повернення ведмедя до здорового життя та реабілітації його природних інстинктів.

Більше новин про життя Закарпаття читайте на Depo.Закарпаття