ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У закарпатському Хусті байкери збирали гроші на АТО

За ініціативи ГО Мотоклуб "Ангели доріг" у Хусті відбувся благодійний концерт
Depo.
16 червня 2015 17:43
ФОТО: depo.ua
У закарпатському Хусті байкери збирали гроші на АТО
У закарпатському Хусті байкери збирали гроші на АТО

У Хустській міській раді зазначили: метою акції була підтримка української армії та збір коштів на придбання двох позашляховиків бійцям, які воюють на Сході держави, пише Закарпаття.depo.ua.

Як наголосив організатор заходу Лоці Вайнраух, незалежно від національності, громадяни України повинні гуртуватися заради добрих справ. Тож концерт проходив під гаслом "Єднаймося заради перемоги".

Родзинкою програми стали виступи відомих у області колективів: "Таймер" (м.Хуст), "Станція" (м. Ужгород), "Чаламада" (м. Виноградів) та "Rock-H" (м.Мукачево).

Під час заходу відбувся і благодійний аукціон, на якому громадськість мала змогу придбати роботи 14-річного художника з Виноградова Олександра Козьми.

Одночасно проходила виставка-продаж дитячих малюнків та сувенірної продукції, а також благочинна реалізація продуктів, м'ясних виробів та солодощів із торговельних лотків.

Тож до допомоги військовій ротно-тактичній групі 169 учбового центру "Десна", бійцям противодиверсійного резерву Штабу одного з секторів військової частини ППВ 0962, які знаходяться на бойових постах Широкине, Троїцьке, Піски, Хрест могли долучитись усі бажаючі. Загалом на концерті було зібрано 34 тис. гривень, однак, як зазначили організатори заходу, збір на допомогу військовим триває.

У закарпатському Хусті байкери збирали гроші на АТО - фото 1

У закарпатському Хусті байкери збирали гроші на АТО - фото 2

 

Більше новин про життя краю читайте на Закарпаття.depo.ua