UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

У Закарпатській ОДА заперечили інформацію про закриття Іршавської райлікарні

Немає намірів і немає жодного документу, який би підтверджував факти про наміри закриття КНП "Іршавська районна лікарня" Іршавської районної ради

У Закарпатській ОДА заперечили інформаці…

Про це повідомили у пресслужбі Закарпатської ОДА, пише Depo.Закарпаття.

Закарпатська ОДА заявляє, що немає намірів і немає жодного документу який би підтверджував факти про наміри закриття КНП "Іршавська районна лікарня" Іршавської районної ради. Лікарня є власністю Іршавської районної ради. Всі рішення щодо діяльності лікарні приймаються відповідно її власником.

Як поінформувала директор департаменту охорони здоров’я ОДА Єлизавета Біров, 27 листопада 20191 року після колегії обласної державної адміністрації відбулася нарада з керівництвом районів та керівництвом закладів охорони здоров’я районів на якій було озвучено проект постанови Кабінету Міністрів України "Деякі питання створення госпітальних округів". Також було презентовано модель госпітального округу Закарпатської області на основі рекомендації експертів МОЗ України. На нараді представники Іршавського району висловили незадоволення висновком згідно якого Іршавська районна лікарня не відповідає всім вимогам багатофункціональної лікарні інтенсивного лікування. 29 листопада відбулася сесія Іршавської районної ради, на якій було прийнято рішення звернутися в обласну державну адміністрацію з цього питання.

Далі, 3 грдня, відбулася нарада в департаменті охорони здоров’я за участі заступника голови обласної державної адміністрації Олексія Гетманенка, керівників Іршавського району, керівників охорони здоров’я Іршавського району представників громадськості Іршавського району, голови комісії з питань охорони здоров’я Закарпатської обласної ради Романа Шніцера та заступника голови комісії з питань охорони здоров’я Василя Скрипа.

Була висловлена позиція обласної державної адміністрації, обласної ради та департаменту охорони здоров’я про те, що в жодному випадку не було і не буде в планах закриття Іршавської районної лікарні. Одностайно було прийнято рішення про створення робочої групи в складі представників департаменту охорони здоров’я, Іршавської райдержадміністрації, Іршавської районної ради, позаштатних спеціалістів - експертів департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації, з метою проведення аудиту готовності Іршавської районної лікарні до контрактування з НСЗУ, вивчення потужності лікарні, надання їм рекомендацій щодо необхідних заходів які мають бути проведенні до 01.04.2020 року з метою створення найвигідніших позицій щодо умов контрактування з НСЗУ.

"Враховуючи бачення МОЗ України, НСЗУ, Закарпатської ОДА та департаменту охорони здоров’я, ще раз наголошуємо на тому, що немає намірів і немає жодного документу який би підтверджував факти про наміри закриття КНП "Іршавська районна лікарня" Іршавської районної ради", - зазначили в ОДА.

Нагадаємо, мешканці Іршавщини влаштували акцію протесту проти закриття Центральної районної лікарні.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Закарпаття

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"