У Закарпатській ОДА пояснили, як медики добираються на роботу у "червоній зоні"

Медичні заклади області обрали для себе один із трьох найприйнятніших варіантів організації процесу доправки медиків на роботу

Мар'яна Романова

Як інформує Depo.Закарпаття з посиланням на Закарпатську ОДА, з запровадженням на території Закарпаття "червоної" карантинної зони увесь громадський транспорт припинив курсувати. Працівники підприємств, установ та організацій можуть дістатись до свого робочого місця, виключно скориставшись послугами регулярних спеціальних пасажирських перевезень.

Медичні заклади області обрали для себе один із трьох найприйнятніших варіантів організації цього процесу. Деякі лікарні, зокрема Обласний центр легеневих хвороб, організували транспортування своїх працівників на роботу і додому за кошти медичного закладу.

Інший варіант – один із найпоширеніших - підписання договору з транспортними підприємствами. Такий шлях для себе обрали Ужгородська районна лікарня, Центральна міська клінічна лікарня, Міжгірська районна лікарня тощо.

Третій спосіб – фінансування транспорту за кошти місцевих бюджетів чи шляхом підписання договору з райдержадміністраціями. Так зробили у Сваляві, Берегові, Виноградові тощо.

Нагадаємо, на Закарпатті протягом доби померли 20 пацієнтів з COVID-19. В Ужгороді зафіксовано 79 нових випадків COVID-19, двоє людей померли.

Тим часом закарпатська поліція виявляє грубі порушення карантину.

На Закарпатті кількість хворих протягом тижня зросла на 24%.  На території області введено червону карантинну зону.

Читайте також: COVID-19 не відступає: Як Закарпаття переживає черговий етап карантину (ХРОНІКА)

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Закарпаття