ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Закарпатській облраді нема голосів за ОТГ, - Москаль (ДОКУМЕНТ)

За словами Геннадія Москаля, закиди, що Закарпаття – єдина область України, яка не схвалила Перспективний план формування спроможності територіальних громад, безпідставні

Depo.
13 березня 2018 16:02
ФОТО: depo.ua

Про це пише Depo.Закарпаття з посиланням на офіційний сайт Геннадія Москаля.

Закиди в бік обласної державної адміністрації щодо того, що Закарпаття – єдина область України, яка не схвалила Перспективний план формування спроможності територіальних громад, безпідставні.

"У серпні 2015 року обласна держадміністрація подавала на затвердження Перспективний план, однак обласна рада провалила його. І з тих пір ситуація не змінилася, обласна рада досі немає потрібної кількості голосів. На дев'ятій сесії облради 21 грудня 2017 року була озвучена пропозиція внести до плану роботи на перший квартал 2018 року пункт "Про перспективний план формування спроможності територіальних громад у Закарпатській області". "За" проголосувало всього 20 депутатів, рішення так і не прийняли.

Нагадаємо, що Нагадаємо, голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль звернувся з адміністративним позовом до Верховного Суду України щодо скасування окремих положень Закону України "Про добровільне об'єднання територіальних громад". На думку Москаля, ряд положень Закону суперечать Конституції України.

Юрист переконує, що Верховний Суд має відмовити позивачу у відкритті провадження, оскільки вирішення питання про конституційність закону віднесено до компетенції Конституційного Суду

Більше про життя Прикарпаття та Закарпаття читайте на Depo.Закарпаття

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook