ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Закарпатській облраді екс-регіонали очолили "принципові" комісії

Під час засідання 8 грудня депутати ухвалили рішення про утворення 9 постійних комісій та затвердили їх персональний склад
Depo.
9 грудня 2015 14:42
ФОТО: depo.ua
У Закарпатській облраді екс-регіонали очолили "принципові" комісії
У Закарпатській облраді екс-регіонали очолили "принципові" комісії

Як інформує Depo.Закарпаття з посиланням на прес-службу облради, комісію з питань бюджету очолив "відродженець" Василь Кошеля, комісію з питань розвитку бізнесу, виробничої інфраструктури, банківської діяльності та інвестицій – його однопартієць Андрій Андріїв  ( брат мера Ужгорода), комісію з питань охорони здоров’я – Роман Шніцер.

Дві комісії очолили представники партії угорців - КМКС: з питань транскордонного співробітництва, розвитку туризму та рекреації – Чаба Пейтер та з питань освіти, науки, культури, духовності, молодіжної політики, фізкультури і спорту, національних меншин та інформаційної політики - Ілдіко Орос. 

Нагадаємо, представника цієї партії Йосипа Борто переважною більшістю голосів було обрано першим заступником голови облради.

Комісію з питань законності, правопорядку, майна та приватизації, регламенту очолив одіозний генерал, екс-начальник Закарпатської та Вінницької міліції, "опоблоківець" Віктор Русин.  

Представник "Батьківщини" Петро Голубка керуватиме комісією з питань агропромислового комплексу, розвитку села, адміністративно-територіального та земельного устрою. "Єцівцям" дісталися комісія з питань праці, зайнятості та соціального захисту населення – Михайло Софілканич та комісія з питань екології та використання природних ресурсів – Оксана Біров.

Читайте також: Балога готує Москалю "коктейлі Молотова"

Більше новин про життя Закарпаття читайте на