UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

У які міфи про безвіз вірять закарпатці

Безвізовий режим – це неабияка можливість для українців відкривати світ. Але треба пам'ятати певні нюанси, аби не зазнати гіркого досвіду

У які міфи про безвіз вірять закарпатці…

Попри численну інформацію, питання про безвіз часто тлумачать хибно, йдеться у сюжеті "УжІнформ", пише Depo.Закарпаття.

Перший міф – це те, що маючи біометричний паспорт, безвізовий режим дасть право на безперешкодне працевлаштування у країнах Європи. Однак цього буде замало. Обов'язковими є національна віза, відповідний дозвіл та угода з роботодавцем.

Від туристів на кордоні можуть вимагати маршрут або програму подорожі. Для поїздок на спортивні змагання – лист про реєстрацію в якості учасника та програму заходу. Якщо їхати з лікувальною метою, то треба надати відповідний документ з медичного закладу.

Безвізовий режим не дає права на тривале навчання у країнах Європи. Тільки на відвідання різноманітних курсів, семінарів та тренінгів. Аби вступити у ВУЗ, необхідно оформити національну візу.

Термін перебування на території ЄС не може перевищувати 90 днів впродовж півроку. Якщо це правило порушено, то під час перетину кордону особа заноситься у відповідні списки, наслідком може бути відмова у наступному в'їзді.

Нагадаємо, закарпатці готові не спати заради біометричних паспортів.

Всі новини Ужгорода та Закарпаття сьогодні читайте на Depo.ua

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme