У Тячеві Рівіс і гетьман із Чехії обговорили, як добре дружити (ФОТО)

У вівторок, 15 травня, закарпатське містечко Тячів з кількаденним візитом відвідала чеська делегація з Краловеградецького краю на чолі з гетьманом Їржі Штєпаном

Про це Depo.Закарпаття повідомила прес-служба облради.

Тячів відвідала чеська делегація з Краловеградецького краю на чолі з гетьманом Їржі Штєпаном.Зустрічали поважних гостей голова облради Михайло Рівіс, депутат обласної ради Петро Голубка, Тячівський міський голова Іван Ковач та інші.

У ході перемовин партнери обговорили подальші напрями співпраці з містом Тячів та Закарпаттям загалом. Так, на сьогодні вже є вагомі кроки – Тячів приймав школярів з Краловеградецького краю.

"Співпраця між Закарпаттям та Градец Кралово успішно дає свої плоди. Мені приємно, що нині вже діє намічена співпраця між Тячевом та чеськими містами, які є близькими по духу і мають на меті потоваришувати громадами задля загального розвитку та спільних досягнень", - підкреслив очільник облради.

Мер Тячева щиро подякував гетьману та голові облради за можливість співпрацювати у різних галузях.

Подяку за теплий прийом у Закарпатті висловив приймаючій стороні Штєпан, відзначивши наш край, який дивовижною природою привертає увагу туристів.

"Сьогодні ми довели, що кордони між Чеською республікою та Україною лише умовні, адже наші школярі відвідали Закарпаття і полюбили його. Ваш край зачарував їх. Тут ми знайшли своїх однодумців, близьких товаришів і сподіваємось на плідну подальшу співпрацю", – резюмував гетьман.

Завершився офіційний прийом врученням подарунків та пам'ятним фотографуванням.

Нагадаємо, що торік в Закарпатській облраді було офіційно підписано угоду про співпрацю між Закарпатською торгово-промисловою палатою та господарською палатою краю Височина

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Закарпаття