ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У центрі Ужгорода живуть 30 бджолиних сімей-цілителів (ВІДЕО)

Ужгородець у власному саду розмістив пасіку. Тут можна покращити своє здоров'я методом вуликотерапії
Depo.
9 червня 2015 10:54
ФОТО: depo.ua
У центрі Ужгорода живуть 30 бджолиних сімей-цілителів (ВІДЕО)
У центрі Ужгорода живуть 30 бджолиних сімей-цілителів (ВІДЕО)

Мешканець Ужгорода Андрій Кочут  займається бджолярством більше 20 років. Сьогодні у нього 40 вуликів, у яких живе 30 бджолиних сімей, пише Закарпаття.depo.ua

Взимку бджіл постійно доводиться підгодовувати, утеплювати вулики, але й це не гарантує, що комахи виживуть. З весни бджолам потрібні вітаміни.

Негода, ціни, хвороби комах - це все відбивається на якості та кількості меду. Пасічник каже, що зараз мед виходить для клієнтів дорогий, а для бджолярів задешевий. Витрати на утримання комах виросли практично у два рази. Літр меду Андрій Кочут продає по 60 грн., але для того, аби отримати продукт, пасічнику доводиться працювати на рівні з бджолами.

Приходять до Андрія люди не тільки за медом, а аби й полікуватися унікальним методом, який у Європі вже набув популярності. Лікування проводиться теплом та шумом бджіл. Вуликотерапія може покращити стан здоров'я без лікарів та медикаментів, стверджує бджоляр.

Мед, маточне молочко, прополіс, квітковий пилок, бджолина отрута, віск - пасічник використовує все, що дають бджоли. З воску - свічки, з отрути - ліки, маточне молочко, як косметичний засіб. Головна рекомендація від Андрія, їсти не менше, як літр меду у місяць. бджоляр переконує, - це панацея від усіх хвороб.