ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У центрі Ужгорода боролися зі стихійними продавцями

Продавці неохоче, та все ж покинули місця на площі Корятовича
Depo.
13 січня 2016 14:26
ФОТО: depo.ua
У центрі Ужгорода боролися зі стихійними продавцями
У центрі Ужгорода боролися зі стихійними продавцями

Із продавцями, які торгують навпроти входу до ринку на площі Корятовича ("зелений базар"), сьогодні, 13 січня, провели роз'яснювально-попереджувальну роботу працівники відділу муніципальної поліції, пише Depo.Закарпаття з посиланням на Ужгородську міськраду.

Зокрема, наголошували, що торгівлю вони здійснюють у невстановленому місці, захаращують тротуар, торгують продуктами прямо із землі, натомість буквально у 20 метрах – ринок, де є вільні торгові місця. І просили прибрати товар з вулиці. Те, що місця є, підтвердили в адміністрації ринку і розповіли, що пропонували людям перейти у приміщення, де плата за місце – від 10 до 21 грн. Однак торговці відмовлялися говорили, що на вулиці їм торгувати краще: потік людей більший, відповідно – виторг кращий, ніж у підприємців, що працюють безпосередньо у приміщенні ринку.

Продавці на вулиці отримали усне попередження, якщо ж вони й надалі не дотримуватимуться вимог, на них складатимуть адмінпротоколи, відтак штрафуватимуть. Після розмови з правоохоронцями продавці неохоче, та все ж розійшлися.

Більше новин про життя Закарпаття читайте на Depo.Закарпаття