У справі за обвинуваченням мера Ужгорода оголошено перерву

Прокуратура Закарпатської області обвинувачує Богдана Андріїва у зловживанні службовим становищем

Про це інформує Depo.Закарпаття з посиланням на Ужгородський міськрайонний суд.

Сьогодні, 18 грудня, з врахуванням думки учасників процесу, судом встановлено обсяг доказів, як будуть досліджуватися, а також визначено порядок їх дослідження. Проте, перейти до безпосереднього дослідження письмових доказів, заявлених прокуратурою, суд так і не зміг. Причина – відсутність у прокуратури досліджуваних документів в реальному вигляді.

Тож, враховуючи необхідність виготовлення прокуратурою і подання до суду заявлених письмових доказів, колегією суддів повторно з цієї ж причини ухвалено відкласти розгляд справи до 11 січня 2019 року.

Нагадаємо, прокуратура Закарпатської областi скерувала до суду обвинувальний акт у кримiнальному провадженнi щодо розтрати коштiв: внаслiдок протиправних дiй мiського голови мiста Ужгорода iз мiсцевого бюджету незаконно, як оплату за невиконанi роботи та невикористанi будiвельнi матерiали, перераховано бiльше 6,5 млн грн, видiлених на реконструкцiю пам'ятки архiтектури нацiонального значення "Амбар та винний льох XVII столiття" (вiдома як "Совине гнiздо").

Читайте також: "Непотоплюваний" Андріїв: Чому прокуратура програє суди у справі мера Ужгорода

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Закарпаття

Мітки: #суд