ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У "Синевирі" поселився клишоногий Кузьма (ФОТОФАКТ)

У Центрі реабілітації бурих ведмедів НПП «Синевир» поселився п'ятнадцятий мешканець. Він практично нічого не бачить, дуже худий і важить недостатньо
Depo.
20 квітня 2015 13:10
ФОТО: depo.ua
У "Синевирі" поселився клишоногий Кузьма (ФОТОФАКТ)
У "Синевирі" поселився клишоногий Кузьма (ФОТОФАКТ)

Тварину привезли і села Надлак Новоархангельського району Кіровоградської області, пише Закарпаття depo.ua з посиланням на Дзеркало Закарпаття.

Майже весь свій 25-ти річний вік Кузьма працював у цирку, навіть знімався у кіно. Та коли став немічний для циркових трюків і непридатний для заробляння грошей, власники закрили тварину у тісній клітці в темному приміщенні, погано годували і зовсім занедбали бурого.

Пошкодували клишоного зовсім чужі люди, жителі того ж села. Дізнавшись про таке жахливе існування ведмедя, вони вирішили будь-що врятувати життя нещасній тварині. Омельченко Андрій Іванович із сім'єю за власні кошти викупили Кузьму та оплатили транспортування до Реабілітаційного центру у НПП "Синевир". 

"Ведмідь добре переніс дорогу, хоча у дуже поганому стані, - розповідає начальник РЦБВ Ярослав Бундзяк. - Він практично нічого не бачить, дуже худий і важить недостатньо. Спеціалісти центру розробляють для нього спеціальну дієту, він зараз добре їсть, тому, сподіваємося, що скоро поправиться".

Всі ведмеді у Реабілітаційному центрі бурих ведмедів живуть у напіввільних умовах на території 12 га. Щороку подивитися на них приходять численні туристи, які відпочивають на території Національного природного парку "Синевир".