У Рахівському районі стартувала операція "Новорічна ялинка"

Усі хвойні дерева, які реалізуються на торгових майданчиках, мають бути оснащені спеціальними бирками

Depo.
6 грудня 2017 18:52
ФОТО: depo.ua

Про це інформує Depo.Закарпаття з посиланням на прес-службу Закарпатського ОУЛМГ.

Метою операції "Новорічна ялинка" є захист зелених хвойних насаджень від вирубування у передноворічний період й посилення державного контролю за охороною лісів. Так, державною лісовою охороною та Рахівським РВ ГУНП в Закарпатській області розроблено "План комплексних заходів щодо забезпечення охорони хвойних насаджень від незаконного вирубування у передноворічний період 2018 року".

"З метою боротьби з браконьєрством, всі хвойні дерева, які реалізуються на торгових майданчиках, повинні бути оснащені спеціальними бирками. Всі номери бирок занесені в єдину базу Державного агентства лісових ресурсів. В номері бирки закодована інформація про вид, сорт дерева, лісництво, з якого воно було відпущено і коли зрубали. Згідно з розробленим планом, будуть організовані та проведені рейдові перевірки – для профілактики незаконних вирубок", – зазначив провідний інженер з охорони лісу ДП "Рахівське ЛДГ" Ростислав Бузаш.

ДП "Рахівське ЛДГ" інформує, що у відповідності зі статтею 65 КУпАП, на порушника накладається адміністративний штраф у розмірі від 85 до 204 гривень і нараховується завдана державі шкода (понад тисячу гривень).

Нагадаємо, на Ужгородщині торгуватимуть "чіпованими" новорічними ялинками.

Більше новин про життя Закарпаття читайте на Depo.Закарпаття