У прокуратурі розповіли, як торік відомство працювало із зверненнями

З урахуванням законодавчих змін, органами прокуратури, в основному, вирішуються скарги з питань досудового розслідування

Про це повідомила прес-служба обласної прокуратури, пише Depo.Закарпаття.

Упродовж 2018 року до органів прокуратури Закарпаття надійшло 6086 звернень, у тому числі 92 – від народних депутатів України. З них, 2844 звернення направлено за належністю в інші відомства, на підставі п. 3 ст. 7 Закону України "Про звернення громадян", оскільки питання, які в них піднімались, не належать до повноважень органів прокуратури.

З урахуванням законодавчих змін, органами прокуратури, в основному, вирішуються скарги з питань досудового розслідування – 2010 звернень, з яких визнано обґрунтованими 71 скаргу вказаної категорії. У переважній більшості (кожне четверте) – це скарги на дії і рішення слідчих поліції, у шести випадках оскаржувались дії слідчих ДФС.

Також вирішено 57 звернень з питань представництва інтересів громадян та держави в суді, з яких 4 задоволено. У 2-х випадках прийнято рішення про вступ у розгляд судових справ (Ужгородська та Хустська місцеві прокуратури), в одному випадку заявлено позов до суду в інтересах держави (Ужгородська місцева прокуратура), в одному випадку, апаратом прокуратури області подано апеляційну скаргу.

Значна увага прокурорами приділяється питанням особистого прийому громадян. Так, на особистому прийомі в органах прокуратури прийнято 2302 громадян, з яких 325 – керівництвом прокуратури. Крім цього, керівництвом прокуратури області здійснюються прийоми громадян за місцем їх проживання та в місцях позбавлення волі.

Нагадаємо, що підозрюваного у підриві офісу КМКС в Ужгороді судитимуть за п'ятьма статтями.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Закарпаття