ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У парку Синевир паводок "змив" більше 20 км доріг

Паводок, який 20-21 листопадабув на Закарпатті, завдав чималої шкоди й інфраструктурі Національного природного парку "Синевир"
Depo.
3 грудня 2015 15:11
ФОТО: depo.ua
У парку Синевир паводок "змив" більше 20 км доріг
У парку Синевир паводок "змив" більше 20 км доріг

Як повідомили Depo.Закарпаття у НПП "Синевир", річка Теребля та її притоки руйнували на своєму шляху все: дороги, мости, перепади, підпірні стінки тощо. До деяких територій парку було повністю відрізане сполучення.

Так, стихія на території НПП "Синевир" повністю зруйнувала 23 км автодоріг, частково зазнали нищівних руйнувань 28 км доріг лісогосподарського значення, вода забрала 4 автомобільні мости та 9 перехідних містків, було знищено стихією 140 п.м перепадів та 680 п.м підпірних стінок.

"Одразу ж як припинилися опади, ми власними силами та за кошти установи почали відновлювальні роботи. Для ліквідації наслідків стихії задіяно сім одиниць техніки, в тому числі бульдозер, екскаватор, самоскид. На сьогодні вже вдалося відновити повністю 4,5 км доріг, частково відремонтовано 5,3 км доріг лісогосподарського значення, 240 пагонних метрів підпірних стінок. Відновлювальні роботи ще тривають", - розповідає заступник директора НПП "Синевир" Василь Росоха. 

У парку Синевир паводок "змив" більше 20 км доріг - фото 1

Нагадаємо, на Закарпатті інтенсивні дощі 20-22 листопада спричинили різке підвищення рівня води в річках та потоках. Через паводок постраждало понад 300 дворогосподарств. Найбільше лиха стихія наробила у Рахівському, Тячівському Міжгірському та Іршавському районах.