UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

У "Паланку" відкрили музей авторських творів Володимира Микити

Віднині численні відвідувачі "Паланку" зможуть на власні очі побачити твори талановитого представника закарпатської школи живопису.

У "Паланку" відкрили музей авторських тв…

Про це Depo.Закарпаття повідомила пресслужба Мукачівської міськради.

У Мукачівському історичному музеї сьогодні відкрили музей авторських робіт академіка Національної Академії мистецтв України Володимира Микити. Тут представлена майже сотня полотен художника, які він створив у різні роки.Музей працюватиме в будівлі замку "Паланок", на другому поверсі Верхнього двору. Для музею відвели аж 9 залів Мукачівського історичного музею, а також видали спеціальний каталог.

Володимир Микита – класик закарпатського живопису. В академіка чимало нагород, серед яких і ордени Ярослава Мудрого, він лауреат обласної премії ім. Й. Бокшая й А. Ерделі, Національної премії України ім. Тараса Шевченка. Його роботи виставлялися у 17-ти країнах світу. І нині його полотна можна побачити у 34-и музеях по всьому світу. Про його творчість можна прочитати майже в 300 публікаціях. І ось від сьогодні з творчістю академіка можна буде ознайомитися в його музеї авторських робіт в "Паланку".

Президент Національної Академії мистецтв України Андрій Чебикін зазначив, що віднині численні відвідувачі "Паланку" зможуть на власні очі побачити твори талановитого представника закарпатської школи живопису. Сам академік каже, що для нього і приємно, і за честь виставляти твори в древньому "Паланку", на його батьківщині.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Закарпаття

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook