ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У п’яти районах Закарпаття паспорт видаватимуть ще у вигляді книжки

Стартувавла видача нових паспортів, але не всюди
Depo.
12 січня 2016 17:04
ФОТО: depo.ua
У п’яти районах Закарпаття паспорт видаватимуть ще у вигляді книжки
У п’яти районах Закарпаття паспорт видаватимуть ще у вигляді книжки

Як повідомили Depo.Закарпаття у прес-службі ГУДМС, на Закарпатті в перші два робочі дні до територіальних підрозділів міграційної служби краю з відповідними заявами щодо оформлення ID-картки звернулося 16 юних закарпатців.

Аби отримати паспорт громадянина України у формі картки, особі, яка досягла 16 років та оформлює внутрішній паспорт вперше, необхідно подати лише свідоцтво про народження та ксерокопії паспортів батьків. Ця послуга надається виключно за місцем реєстрації та є для юних громадян безкоштовною!

До паспорта громадянина України у формі пластикової картки вносяться персональні та біометричні дані людини ( оцифрований образ обличчя, оцифрований підпис), відомості про сімейний стан. Інформація про реєстрацію місця проживання наразі видаватиметься у вигляді паперової довідки. Термін виготовлення документа складає 30 календарних днів.

На сьогодні 10 територіальних підрозділів ГУДМС України в Закарпатській області здійснюють прийом заяв на оформлення ID-картки. Для цього використовується те саме обладнання, що й для закордонних біометричних паспортів. У п’яти районах області (Міжгірському, Мукачівському, Воловецькому, Перечинському та Великоберезнянському), в яких так званих робочих станцій поки немає, паспорт громадянина України наразі видаватиметься у звичному вигляді книжки.

Надходження необхідного обладнання для цих районів очікується вже найближчим часом.

Більше новин про життя Закарпаття читайте на Depo.Закарпаття