ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У найбільшому виші Закарпаття навчається близько тисячі іноземців (ВІДЕО)

У 2017-му році Ужгородський національний університет отримав 180 мільйонів гривень за загальним фондом та 170 за спеціальним

Depo.
12 січня 2018 14:50
ФОТО: depo.ua

Ужгородський національний університет входить до рейтингу ТОП-20 найкращих вишів України, йдеться у сюжеті "УжІнформ", пише Depo.Закарпаття. Зараз тут навчається близько 15-ти тисяч студентів. З них – понад 1000 іноземці.

"Ми прикладаємо усі зусилля для того, аби кількість факультетів і кількість, відповідно, спеціальностей, на яких навчаються іноземні студенти була більшою. Ми маємо на сьогоднішній день, наприклад, уже 18 студентів, які вчаться на інженерних спеціальностях", - каже ректор УжНУ Володимир Смоланка.

Фінансове становище УжНУ на сьогодні є стабільним. У 2017-му році виш отримав 180 мільйонів гривень за загальним фондом та 170 за спеціальним – який університет накопичує сам за освітню та інші види діяльності. В Ужгородському національному університеті велика кількість молодих науковців. Це близько 400 аспірантів та 16 докторантів. У минулому році з державного бюджету виділили понад 10 мільйонів гривень на фінансування освітніх проектів викладачів УжНУ.

Нагадаємо, на Закарпатті у рамках патронатного проекту розшукують потенційних батьків-вихователів.

Більше новин про життя Закарпаття читайте на Depo.Закарпаття