У Мукачеві затвердили рейтинг проектів громбюджету

Активність мешканців в ході загальноміського голосування цьогорічного конкурсу в рази перевищує активність попередніх конкурсів

Про це Depo.Закарпаття повідомили в Мукачівській міськраді.

Відбулося засідання комісії з питань бюджету громадських ініціатив на якому було розглянуто результати загальноміського голосування. Голосування проходило з 15 по 30 червня. За громадські проекти мукачівці віддали 3924 голоси (1914 – в паперовому вигляді через ЦНАП та 2010 в електронному вигляді). Активність мешканців в ході загальноміського голосування цьогорічного конкурсу в рази перевищує активність попередніх конкурсів. Так, якщо в минулому конкурсі середня кількість осіб, які віддали перевагу голосування через ЦНАП коливалась в межах від 20-25, максимум 42 в день, то за результатами цьогорічного голосування в день проголосувало від 70 до 290 чоловік.

За умовами Положення про бюджет громадських ініціатив, 60% з виділених 4-х млн. грн.. розподілено для реалізації великих проектів, а 40% для малих. Так, в категорії великі проекти, "прохідними" для реалізації в наступному році можуть бути перші 3 по рейтингу заявки, а в категорії малі проекти – перші 7, відповідно до рейтингу загальноміського голосування та орієнтовних сум проектів цьогорічного конкурсу.

Під час засідання, члени комісії розглянули результати загальноміського голосування та сформований на його основі рейтинг проектів, після чого одноголосно підтримали і затвердили даний перелік для включення його в плани реалізації структурних підрозділів виконавчого комітету Мукачівської міської ради уже у 2020 році. Отже, у категорії малі проекти, комісія затвердила наступні проекті заявки:

№9. Облаштування спортивного майданчика по вул. Берегівська, 26-б,  482 голоси;

№1. Реконструкція спортивно-ігрового дитячого майданчика та встановлення огорожі, 301;

№ 5. Автономне вуличне освітлення по вул.Свято-Михайлівська, 12, 89 голосів;

№21. "Ботанічний сад", 77 голосів;

№18. Доступне місто, 51 голос;

№1 Влаштування спортивного майданчику для воркауту по вул. Росвигівській, біля будинку №26, 50 голосів;

№13. "Рука допомоги", 49 голосів.

Загалом за малі проекти мукачівці віддали 1182 голоси з яких 657 онлайн та 525 голосів через ЦНАП.

У категорії великі проекти, комісія затвердила наступні проекті заявки:

№17. Дитячий спортивно-оздоровчий комплекс для учнів Мукачівської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №4, 680 голосів;

№ 15. Спортивний майданчик для учнів ЗОШ № 20, 576 голосів;

№ 20. Парк мрії жителів нашого мікрорайону під замком Паланок, 497 голосів.

Загалом за великі проекти мукачівці віддали 2742 голоси з яких 2010 онлайн та 1914 голосів через ЦНАП.

За результатами сьогоднішнього засідання комісії з питань бюджету громадських ініціатив буде підготовлено проект рішення на найближче засідання сесії Мукачівської міської ради про затвердження проектів бюджету громадських ініціатив міста Мукачева, які будуть реалізовуватися у 2020 році.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Закарпаття