У Мукачеві важкохворі містяни вже отримали понад 3 млн грн (ВІДЕО)

Різними видами допомог скористалося 1 361 мукачівців

Про це Depo.Закарпаття повідомила прес-служба Мукачівської міськради.

У Мукачеві важкохворі містяни вже отримали понад 3 млн грн.

"Найбільша суму, яку виплатили цьогоріч з бюджету Мукачева на дороговартісне лікування, - це 770 тис. гривень на слухопротезування 5-річної дитини. Сім'я вже повернулася зі столиці, де було успішно проведено операцію по відновленню слуху", - повідомила начальник управління праці та соцзахисту населення виконкому Наталія Зотова.

Минулого тижня маленький хлопчик разом з батьками прийшов на прийом до міського голови, де щиро поділився радістю від того, що світ більше не мовчить і він його чує.

Управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Мукачівської міської ради повідомляє що загалом, цьогоріч по програмі виділено з міського бюджету допомоги на 5 млн. 396 тис. грн. . Різними видами допомог скористалося 1 361 мукачівців. В тому числі кошти спрямовано на дороговартісне лікування - 101 мукачівець на суму 3 млн. 235 тис. грн.1 млн. 140 тис. виділено 168 учасникам бойових дій для ремонту житла. Гроші виділялися й ветеранам війни з нагоди відзначення Дня примирення, учасникам ліквідації аварії на ЧАЕС, учасникам бойових дій , громадянам, які опинилися в складних життєвих обставинах, для придбання путівок учасникам бойових дій.

Нагадаємо, у Мукачеві десять учасників бойових дій отримають гроші на ремонт житла.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Закарпаття

Мітки: #Мукачево