UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

У Мукачеві суд зобов’язав підприємця повернути частину приміщення театру

Суд констатував, що відповідачем не доведено правомірність користування комунальним майном

У Мукачеві суд зобов’язав підприємця пов…

Про це повідомили у прес-службі Мукачівської міської ради, пише Depo.Закарпаття.

На розгляді Господарського суду Закарпатської області перебувала справа за позовом відділу культури виконавчого комітету Мукачівської міської ради до фізичної особи-підприємця Ревицького Ю.Ю. про повернення приміщень, а також – за позовом міськради, як третьої особи із самостійними вимогами на предмет спору про повернення комунального майна.

Йдеться про нежитлові вбудовані приміщення, площею 107,7 квадратних метрів, що розміщені у будівлі за адресою м. Мукачево, пл. Кирила і Мефодія, 1 (будівля театру).

Підставою звернення з вказаними позовами до суду є факт неукладення договору оренди 2017 року та невиконання підприємцем рішення Мукачівської міської ради "Про користування приміщенням комунальної власності" щодо зобов’язання останнього звільнити зазначені приміщення, які займаються ним без належної правової підстави.

Сд констатував, що відповідачем не доведено правомірність користування комунальним майном. Окрім того, судом встановлено, що договір оренди приміщень від 05.01.2017 року є неукладеним.

Рішенням Господарського суду Закарпатської області позовні вимоги Мукачівської міської ради та відділу культури виконавчого комітету Мукачівської міської ради задоволено повністю, відповідача зобов’язано повернути комунальне майно.

Нагадаємо, головним режисером Івано-Франківського драмтеатру стане француз.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Закарпаття

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook