У Мукачеві спеціальна робоча група вирішуватиме земельні питання учасників АТО

Робочій групі доручено розробити план дій з визначення земельних ділянок, відведення яких можливе для будівництва житлових будинків

Про це повідомили у прес-службі Мукачівської міської ради, пише Depo.Закарпаття.

Розпорядження "Про створення робочої групи" підписав міський голова Андрій Балога. До її складу увійшли представники спілок учасників АТО, депутати міськради, керівники структурних підрозділів виконкому. Очолив робочу групу головний архітектор міста Іван Івановчик. Робоча група вивчатиме питання забезпечення земельними ділянками для будівництва і обслуговування житлових будинків, господарських будівель, а також з визначення земельних ділянок, відведення яких можливе для будівництво житлових будинків.

Робочій групі доручено розробити план дій з визначення земельних ділянок, відведення яких можливе для будівництва житлових будинків для учасників бойових дій, які брали участь у антитерористичній операції на сході країни.

Нагадаємо, в Ужгородській міській раді відбулося засідання земельної комісії, під час якого обговорили питання надання учасникам бойових дій земельних ділянок поблизу вулиці Запорізької, що неподалік державного кордону, повідомили в прес-службі мерії.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Закарпаття