ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Мукачеві спеціальна робоча група вирішуватиме земельні питання учасників АТО

Робочій групі доручено розробити план дій з визначення земельних ділянок, відведення яких можливе для будівництва житлових будинків

Depo.
6 грудня 2018 14:52
ФОТО: depo.ua

Про це повідомили у прес-службі Мукачівської міської ради, пише Depo.Закарпаття.

Розпорядження "Про створення робочої групи" підписав міський голова Андрій Балога. До її складу увійшли представники спілок учасників АТО, депутати міськради, керівники структурних підрозділів виконкому. Очолив робочу групу головний архітектор міста Іван Івановчик. Робоча група вивчатиме питання забезпечення земельними ділянками для будівництва і обслуговування житлових будинків, господарських будівель, а також з визначення земельних ділянок, відведення яких можливе для будівництво житлових будинків.

Робочій групі доручено розробити план дій з визначення земельних ділянок, відведення яких можливе для будівництва житлових будинків для учасників бойових дій, які брали участь у антитерористичній операції на сході країни.

Нагадаємо, в Ужгородській міській раді відбулося засідання земельної комісії, під час якого обговорили питання надання учасникам бойових дій земельних ділянок поблизу вулиці Запорізької, що неподалік державного кордону, повідомили в прес-службі мерії.

Більше про життя Прикарпаття та Закарпаття читайте на Depo.Закарпаття

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook