ЛЧ 2018
Євробачення
Обличчя
Сектор
Спепроекти
Країна Укропів

У Мукачеві роми накинулись на вагітну жінку і побили палками депутата

На прохання та скарги мешканців мікрорайону депутат міськради зініціював проведення комісії соцзахисту щодо родини ромів, які проживають по сусідству

Depo.
12 серпня 2017 09:46
ФОТО: depo.ua

Про це пише Depo.Закарпаття з посиланням на "Голос Карпат".

У Мукачеві на вулиці Берегівській у результаті сутички з ромами постраждав депутат міської ради, який вступився за вагітну жінку з дитиною.

Інформацію телефоном підтвердив і сам депутат міськради Юрій Кравчук, який з правоохоронцями у поліції зафіксував побої та написав заяву правоохоронцям.

Також депутат повідомив, що на прохання та скарги мешканців мікрорайону раніше він зініціював проведення комісії соцзахисту щодо родини ромів, які проживають неподалік буд. 28 на вул. Берегівській.

Коли депутат повертався з заявниками з поліції, роми спровокували конфлікт і накинулися з палками на неповнолітню дитину і її вагітну матір.

Депутат намагався зупинити розправу, намагаючись утримати палки нападників.

Після цього на нього накинулось щонайменше троє ромів-чоловіків та кілька жінок, кілька разів ударами збивали його з ніг.

Це підтверджують очевидці події – мешканці мікрорайону. Потерпілі написали ще одну заяву про нанесення тілесних ушкоджень. Роми у своїй стверджують, що їх побила вагітна жінка.

(Відео з камери депутата, відзняте під час першого інциденту. Увага! На відео присутня ненормативна лексика!)

Нагадаємо, в Ужгороді відбулося засідання координаційної ради з питань захисту та інтеграції в українське суспільство ромської національної меншини.

Більше новин про життя Закарпаття читайте на Depo.Закарпаття