ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Мукачеві придумовують нові назви вулиць

У Мукачівській міськраді оприлюднили назви вулиць, які підлягають декомунізації
Depo.
2 лютого 2016 13:11
ФОТО: depo.ua
У Мукачеві придумовують нові назви вулиць
У Мукачеві придумовують нові назви вулиць

Мешканцям міста пропонують надавати власні пропозиції щодо нових найменувань для "декомунізованих" вулиць, пише Depo.Закарпаття.

Відповідно до Закону України "Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки" у Мукачеві є низка вулиць, провулків, площ та парків, що мають безпосереднє відношення до комуністичного режиму та часів СРСР і таких, що неоднозначно сприймаються українським суспільством. Отже, будуть перейменовані: вул. Амурська, Белінського, Боженка, Болотнікова, Волзька, В'ятська, Гайдара, Генерала Петрова, Горького, Дем'яна Бідного, Добролюбова, Інтернаціональна, Колгоспна, Котовського, Краснодонська, Кубанська, Луначарського, Матросова, Миру (біля театру), Омська, Островського, Панкратова, Петровського, Пожарського, Пугачова, Пушкіна, Радіщева, Ростовська, Суворова, Тельмана, Ударників, Уральська Фадєєва, пров.Чернишевського.

Зауваження та пропозиції щодо перейменування вулиць міста у Мукачівській міській раді просять надсилати на електронну адресу відділу з питань внутрішньої політики Мукачівського міськвиконкому (politik@keeper.ua).

Більше новин про життя Закарпаття читайте на Depo.Закарпаття