ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Мукачеві підприємець безпідставно користується приміщенням театру

Відділ культури виконавчого комітету Мукачівської міської ради звернувся до суду з приводу безпідставності використання підприємцем приміщення комунальної власності територіальної громади міста 

Depo.
8 листопада 2018 16:47
ФОТО: depo.ua

Як інформує Depo.Закарпаття з посиланням на прес-службу Мукачівської міської ради, зараз тривають судові процеси за позовом Відділу культури виконавчого комітету Мукачівської міської ради до фізичної особи-підприємця Ревицького Ю.Ю. з приводу безпідставності використання ним приміщень комунальної власності територіальної громади міста Мукачева, що знаходяться за адресою Закарпатська обл., м. Мукачева, площа Кирила і Мефодія, 1.

Підставою звернення з вказаним позовом до суду є факт неукладення договору оренди 2017 року в силу відповідних норм Цивільного кодексу України та невиконання фізичною особою-підприємцем рішення Мукачівської міської ради від 26.07.2018 року № 1093 "Про користування приміщенням комунальної власності" щодо зобов'язання останнього звільнити зазначені приміщення, які займаються ним без належної правової підстави.

Одночасно з цим дії підприємця щодо не допуску уповноваженого представника власника до приміщень комунальної власності є протиправними та такими, що порушують встановлені Цивільним кодексом України правомочності права власності.

Нагадаємо, на Мукачівщині перевірили умови, в яких живуть діти з малозабезпечених сімей.

Більше про життя Прикарпаття та Закарпаття читайте на Depo.Закарпаття

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook