У Мукачеві перевізники пропонують збільшити вартість проїзду до 7 гривень

У Мукачеві розглянули звернення перевізників щодо тарифів на перевезення

У Мукачеві перевізники пропонують збільш…

На засіданні виконкому прийнято рішення "Про оприлюднення проєкту рішення "Про затвердження тарифу на перевезення пасажирів автобусними маршрутами загального користування в м. Мукачево". Проєкт буде оприлюднено для обговорення на пропозицій протягом 30 днів, повідомили у Мукачівській міській раді, пише Depo.Закарпаття.

Йдеться про новий тариф на перевезення одного пасажира автобусами загального користування, які працюють на території м. Мукачево у режимі руху маршрутного таксі у розмірі 7 грн, який пропонують впровадити з 1 березня.

В місті Мукачево послуги з пасажирських перевезень надає Мукачівське міське комунальне підприємство "Мукачівпастранс", ТОВ "Перевізник-Мукачево" та дев’ять фізичних осіб-підприємців. Минулоріч до виконавчого комітету Мукачівської міської ради надходили неодноразові звернення перевізників та пропозиції щодо встановлення нового тарифу на послуги з пасажирських перевезень, розроблені відповідно до вимог Методики розрахунку тарифів на послуги пасажирського автомобільного транспорту.
В зверненнях зазначалось, що основними підставами для прийняття нового тарифу є зростання цін на шини, інші матеріали та складники, що використовуються безпосередньо для забезпечення виконання перевезень пасажирів і обслуговуванні транспортних засобів, зріс рівень мінімальної заробітної плати.

У зв’язку зі збитковістю перевезень перевізники не можуть забезпечити належну якість технічного стану автобусів, дотримання графіків руху на маршрутах та забезпечити безпеку руху, що в майбутньому може привести до аварійних ситуацій та дорожньо-транспортних пригод.

Нагадаємо, майже половина мукачівців їздять на міському транспорті безкоштовно.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Закарпаття

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"