ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Мукачеві на "Червене вино" чекають 50 тисяч гостей

Один із найбільших і найвідоміших фестивалів Закарпаття "Червене вино" цього року відбудеться у новому форматі
Depo.
9 грудня 2015 14:19
ФОТО: depo.ua
У Мукачеві на "Червене вино" чекають 50 тисяч гостей
У Мукачеві на "Червене вино" чекають 50 тисяч гостей

Як пише Depo.Закарпаття з посиланням на uzhinform.com, з 13 по 17 січня в одному із парків Мукачева зберуться домашні винороби. Традиційно чекають щонайменше 50 тисяч гостей. Відбір виноробів, ресторанів та виробників сувенірів буде відбуватись відкрито.

Організатори обіцяють, що будуть дерев’яні будиночки. В будинках харчового сектору буде проведена вода. Каналізація, опалення. Зараз готуються карти і схеми, які доведуть до громадськості, до туроператорів України.

"Винороби будуть проходити два кастинги – дегустаційні оцінки. Перша буде – відбіркова. Винороби будуть представляти по два сорти своїх найкращих вин, які буде дегустувати окрема комісія. Вона буде складатися х технологів, виноробів і буде 1 сомельє з Європи, з Києва. Вони будуть оцінювати по балах ці вина. Перші 40, саме стільки в нас є дерев’яних будинків, автоматично проходять до участі і сплачують номінальну вартість цих будиночків. П’ять тисяч – це не тільки оренда будинку. Це повний пакет всього за п’ять днів. Друга дегустація буде під час фестивалю. Це буде вже конкурсна", - розповів Максим Адеменко, заступник голови оргкомітету фестивалю.