У Мукачеві комунальне підприємство відшкодує до бюджету 6,8 млн грн збитків

Прокурором в судовому засіданні доведено, що суб’єкт господарювання самовільно використовував водні ресурси при відсутності спеціального дозволу на користування надрами

Про це повідомили у прес-службі прокуратури Закарпатської області, пише Depo.Закарпаття.

Мукачівська місцева прокуратура у судовому порядку зобов’язала місцеве комунальне підприємство відшкодувати до державного бюджету збитки завданні навколишньому природному середовищу у розмірі 6,8 млн грн.

Позовну заяву прокуратурою заявлено в інтересах держави в особі Мукачівської міської ради, Павшинської сільської ради та Кольчинської селищної ради про відшкодування збитків заподіяних внаслідок самовільного використання водних ресурсів при відсутності дозвільних документів.

Прокурором в судовому засіданні доведено, що суб’єкт господарювання, самовільно використовував водні ресурси при відсутності спеціального дозволу на користування надрами. Таким чином бюджету заподіяно 6,8 млн грн збитків.

Господарським судом Закарпатської області позовні вимоги прокурора задоволено у повному обсязі. Очікується вступ рішення в законну силу.

Нагадаємо, суд виправдав депутатку Берегівської міськради, в якої виявили угорський паспорт.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Закарпаття