ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Мінообороні прокоментували ситуацію з облаштуванням 128-ї

На полігон 235-го міжвидового центру підготовки військових частин та підрозділів було направлено комісію тилу Збройних Сил України
Depo.
27 січня 2016 09:41
ФОТО: depo.ua
У Мінообороні прокоментували ситуацію з облаштуванням 128-ї
У Мінообороні прокоментували ситуацію з облаштуванням 128-ї

У зв’язку з оприлюдненням фактів щодо забезпечення особового складу 128-ї окремої гірсько-піхотної бригади ЗСУ непридатними для проживання наметами, розпорядженням Міністра оборони України до місця розташування бригади на полігоні 235-го міжвидового центру підготовки військових частин та підрозділів було направлено комісію Тилу Збройних Сил України, повідомили Depo.Закарпаття у відомстві.

Комісія з’ясовала, що непридатні для проживання намети у пункті тимчасової дислокації бригада отримала для користування від іншої військової частини. Намети були установлені, проте для проживання особового складу не використовувалися.

"Для заміни непридатних наметів 21 січня 2016 року службою тилу здійснено підвезення з військових складів та видачу для підрозділів 128-ї окремої гірсько-піхотної бригади 37 комплектів наметів УСБ-56. Крім того, з речового складу 235-го міжвидового центру підготовки гірські піхотинці отримали ще декілька десятків комплектів наметів", - йдеться у повідомленні відомства.

Наразі потребу особового складу 128-ї огпбр у місці для розміщення та проживання повністю забезпечено. Загальна кількість придатних для проживання наметів у місці дислокації бригади повністю відповідає необхідній для якісного розміщення особового складу.

Нагадаємо, бійці 128-ї бригади влаштували фотоекскурсію наметовим містечком.

Більше новин про життя Закарпаття читайте на Depo.Закарпаття