У мерії Мукачева розповіли, хто має прибирати сніг у місті (ФОТО)

В управлінні міського господарства закликають й містян та бізнес очищати прилеглі до помешкань та офісів території

В управлінні міського господарства Мукачівської міської ради поінформували, хто має прибирати сніг, пише Depo.Закарпаття.

Сніг мають прибирати не лише працівники комунальних служб. Комунальні служби та організації відповідальні за прибирання центральних вулиць, вулиць в мікрорайонах міста , мостів, - повідомляють в управлінні міського господарства. Також в управлінні міського господарства закликають й містян та бізнес очищати прилеглі до помешкань та офісів території, як це і передбачено правилами благоустрою міста.
Щодо прибирання територій біля багатоповерхівок та в приватному секторі, передбачено, що тротуари вулиць в мікрорайонах приватної забудови прибирають представники управляючої компанії, ОСББ, домовласники в межах свого будинковолодіння на прилеглій території.

Так, прибирання прибудинкових територій та внутріквартальних проїздів багатоквартирних житлових будинків обслуговує ТОВ "І.Т.В. Сервіс Плюс та ОСББ.
прибирання тротуарів вулиць міста обслуговує ТОВ "АВЕ Мукачево";
прибирання доріг та вулиць міста обслуговує ММКП "Ремонтно-будівельне управління".

Відповідно до "Правил благоустрою міста Мукачево" суб'єкти господарювання зобов'язані утримувати у належному стані прилеглу та закріплену територію, здійснювати прибирання, організовувати весь комплекс робіт по благоустрою, а саме: регулярне прибирання від снігу, льоду, здійснення протиожеледних заходів, що забезпечує утримання об'єктів благоустрою та прилеглих територій у належному санітарному стані.

Нагадаємо, в Ужгороді негода повалила дерево на автомобіль.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Закарпаття

Мітки: #Мукачево