У мерії Ужгорода кажуть, що надбудова в Малому Ґалаґові - законна

У міській раді Ужгорода прокоментували ситуацію щодо будівельних робіт на вул. Володимира Гошовського,4 (колишня вул.Боженка)

У мерії Ужгорода кажуть, що надбудова в…

Про це повідомляє Depo.Закарпаття.

Як ідеться в повідомленні пресслужби Ужгородської міськради, в зв’язку з публікаціями у ЗМІ працівники управління державного архітектурно-будівельного контролю Ужгородської міської ради напередодні вийшли на об’єкт з перевіркою.

"За інформацією, наданою управлінням ДАБК, реконструкція існуючого горища з надбудовою одного поверху та мансарди під офісні приміщення на вул.Володимира Гошовського,4 (Боженка) в Ужгороді виконується на підставі декларації про початок виконання будівельних робіт від 30.01. 2017 року №ЗК 082170301427, проектна документація розроблена на підставі містобудівних умов та обмежень, виданих управлінням містобудування та архітектури 15.03.2016 року № 27/20-17/2016", - інформує пресслужба.

Читайте також: Протистояння "новому": Чому Ужгород втрачає шанс на порятунок історичної спадщини

Також проект пройшов експертизу, проектна документація погоджена начальником управління культури Закарпатської обласної державної адміністрації та головним архітектором Ужгорода у листопаді 2016 року. Забудовник – ТОВ "СТАВБА" – розробив й історико-містобудівне обґрунтування реконструкції.

Нагадаємо, у червні активісти також повідомляли про руйнування будівлі у Ґалаґові.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Закарпаття

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook